Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Atılım Grup, 19 yıllık sektör deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren ve büyüten beyaz eşya ve ev mobilyaları perakende satış şirketidir.

2002 yılında kurulan Atılım Grup, elektronik ve beyaz eşya ile başladığı ticari faaliyetlerini, 2014 yılında mobilya sektörüne giriş yaparak güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımlar ve kalite odaklı satış hizmeti sayesinde il, ilçe ve iller arası pazarda en çok tercih edilen markalar arasında yer almayı başarmıştır.

Talep artışını karşılama hedefi ile Türkiye’nin öncü markalarının bayiliklerini alarak Van halkına hizmet etmeye devam etmiştir.

Her geçen gün yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla mağaza sayısını ve personel sayısını artırarak sektörün açığını gidermeye çalışmaktadır.

Atılım Grup, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Van’ın ve Bölgenin en iyi şirketleri arasında girmiş ve doğu halkının gurur kaynağı haline gelmeyi başarmıştır.

Ürünün Depolanmasından, Planlanmasına, Sevk edilmesinden, kurulumuna ve kurulum sonrasında Teknik Servis hizmetine kadar sizleri deneme yanılma yöntemine mahkum etmeden 19 yıllık sektörel tecrübe ile tüm bir süreci yöneten model anlayışı ile çalışmaya devam etmektedir.

 

 

Misyon

·         Nitelikli iş gücü ile sorunsuz satış, taşıma ve kurulumlar gerçekleştirmek.

·         “İnsan Odaklı” düşünce yapısı ile hayat boyu kalite anlayışını sürdürmek.

·         Doğru zamanda istenilen ürünü doğru noktaya ulaştırmak.

·         Her zaman doğru planlama yapmak ve sorunsuz işler kapatmak.

·         herkesin güvenle tercih edebileceği, müşteri beklentilerine uygun bir şirket haline gelmek.

·         Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmek.

Vizyon

Taşıdığı ürünlerle taşınmaz değerler kurmak.

Deneyimlerimizden aldığımız güç ile sektörde örnek ve öncü kuruluş olmak.